Home

Steer verdikt zomrieť slovensko jordansko goly bezpodmienečný príchuť záruka

Ako Slovensko zdolalo v Trnave Jordánsko 5:1 (VIDEO)

Prípravný zápas: Slovensko - Jordánsko | FUTBALNET TV - Slovenský futbal  naživo!
Prípravný zápas: Slovensko - Jordánsko | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

7 Divov Jordánska - Jordánsko

Slovenský futbalista Mihalík sa blysol dvoma gólmi v poľskej lige

Slovan prehral trinástykrát po sebe, v Bratislave raboval aj Magnitogorsk |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Slovan prehral trinástykrát po sebe, v Bratislave raboval aj Magnitogorsk | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

VIDEO Jordánsko opäť zasiahli bleskové povodne: Evakuovali tisícky turistov  | Topky.sk
VIDEO Jordánsko opäť zasiahli bleskové povodne: Evakuovali tisícky turistov | Topky.sk

VIDEO Každý chvíľku ťahal pílku: Žalostný úvod Slovenska, potom smrteľné  rany súperovi! | Športky.sk
VIDEO Každý chvíľku ťahal pílku: Žalostný úvod Slovenska, potom smrteľné rany súperovi! | Športky.sk

ONLINE: Slovensko - Jordánsko, medzištátny zápas | SPORTNET

Medzištátny prípravný zápas: Slovensko – Jordánsko 5:1 | 7sport.sk

Slovenskí futbalisti v príprave deklasovali Jordánsko

Slovensko zdolalo Jordánsko... - Slovenský futbalový zväz | Facebook

Slovensko - Jordánsko 5:1 (0:1)

Jordan Binnington - Fotka 4 z 9 - SITA.sk

Aktualizované: Slovensko po zlepšenom výkone v druhom polčase hladko  porazilo Jordánsko - SITA.sk
Aktualizované: Slovensko po zlepšenom výkone v druhom polčase hladko porazilo Jordánsko - SITA.sk

Mak cítil po vylúčení proti Chorvátsku krivdu, Boženík by gól vymenil za  tri body - SITA.sk
Mak cítil po vylúčení proti Chorvátsku krivdu, Boženík by gól vymenil za tri body - SITA.sk

Haraslín zažiaril s Hamšíkovou „17“ na drese, prvý gól v slovenskom „áčku“  strelili až štyria hráči - SITA.sk
Haraslín zažiaril s Hamšíkovou „17“ na drese, prvý gól v slovenskom „áčku“ strelili až štyria hráči - SITA.sk

Slováci v príprave zdolali v Trnave Jordánsko, Hapal po zápase zúžil káder  | TRNAVSKÝ HLAS
Slováci v príprave zdolali v Trnave Jordánsko, Hapal po zápase zúžil káder | TRNAVSKÝ HLAS

Grmanova ruka nevydržala, na šampionát však chce ísť

Slováci v 2. polčase ožili a otočili zápas. Na Azerbajdžan sa naladili 5  gólmi - Reprezentácia - Futbal - Športweb
Slováci v 2. polčase ožili a otočili zápas. Na Azerbajdžan sa naladili 5 gólmi - Reprezentácia - Futbal - Športweb