Home

skrytý zhon spravodlivosť slalom ženy levi lapanie po dychu ľad vedľajší produkt

Petra Vlhová skončila v sobotu v slalome Levi na 3. mieste

Vlhová útočila na víťazstvo, pád jej to prekazil | Huste.tv | Najnovšie  športové správy
Vlhová útočila na víťazstvo, pád jej to prekazil | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Slalom Levi 2023 ▶️ program, výsledky, video Petra Vlhová

Flashscore.sk - Petra Vlhová 🇸🇰 bohužial nedokončila pre pád druhé kolo  slalomu v Levi 🇫🇮 Výsledky pretekov:  https://www.flashscore.sk/alpske-lyzovanie/slalom-zeny/levi/ | Facebook
Flashscore.sk - Petra Vlhová 🇸🇰 bohužial nedokončila pre pád druhé kolo slalomu v Levi 🇫🇮 Výsledky pretekov: https://www.flashscore.sk/alpske-lyzovanie/slalom-zeny/levi/ | Facebook

Famózna Vlhová si podmanila Levi: Slalom ovládla aj v nedeľu! | Nový Čas

SP Levi 2022 ☑️ slalom ženy: program, výsledky, Petra Vlhová | BetArena.sk

Petra Vlhová dnes obsadila 3. miesto v slalome v Levi (výsledky, sobota) |  SPORTNET
Petra Vlhová dnes obsadila 3. miesto v slalome v Levi (výsledky, sobota) | SPORTNET

Dubovská byla dvanáctá ve slalomu v Levi, vyhrála Vlhová - Aktuálně.cz

Levi - svetový pohár v lyžovaní 2013 - slalom - ženy Fínsko |  lyžovanie-alpy.sk
Levi - svetový pohár v lyžovaní 2013 - slalom - ženy Fínsko | lyžovanie-alpy.sk

Štartová listina – Slalom – Ženy – SP Levi: Petra Vlhová bude obhajovať  triumf
Štartová listina – Slalom – Ženy – SP Levi: Petra Vlhová bude obhajovať triumf

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Levi 2022 | SPORTNET

Petra Vlhova | 1st place | Levi | Slalom #2 | FIS Alpine - YouTube

JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Slalom - ženy  (1.kolo) Slovenská lyžiarka Petra Vlhová ovládla minulý víkend vo fínskom  stredisku Levi obidva slalomy. Po včerajšom zrušení obrovského
JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Slalom - ženy (1.kolo) Slovenská lyžiarka Petra Vlhová ovládla minulý víkend vo fínskom stredisku Levi obidva slalomy. Po včerajšom zrušení obrovského

Aj v druhom slalome SP v Levi Vlhová tretia, znovu víťazstvo Shiffrinovej |  Slovenský olympijský tím
Aj v druhom slalome SP v Levi Vlhová tretia, znovu víťazstvo Shiffrinovej | Slovenský olympijský tím

Vlhová pozná svoju súperku vo vyraďovacom kole paralelného slalomu,  Shiffrinová vyhrala kvalifikáciu - SITA.sk
Vlhová pozná svoju súperku vo vyraďovacom kole paralelného slalomu, Shiffrinová vyhrala kvalifikáciu - SITA.sk

Štartová listina - slalom - SP Levi 21. 11.: Petra Vlhová môže vyhrať  štvrtýkrát za sebou -
Štartová listina - slalom - SP Levi 21. 11.: Petra Vlhová môže vyhrať štvrtýkrát za sebou -

Petra Vlhová slalom dnes Levi 1. kolo ONLINE ženy lyžovanie

Fantastická Petra Vlhová vyhrala v Levi aj nedeľňajší slalom a v seriáli SP  suverénne vedie! | Slovenský olympijský tím
Fantastická Petra Vlhová vyhrala v Levi aj nedeľňajší slalom a v seriáli SP suverénne vedie! | Slovenský olympijský tím

Petra Vlhová išla 1. kolo slalomu v Levi. Aj v nedeľu bude bojovať o pódium  | SPORTNET
Petra Vlhová išla 1. kolo slalomu v Levi. Aj v nedeľu bude bojovať o pódium | SPORTNET

Dubovská zahájila SP třináctým místem, slalom v Levi ovládla Shiffrinová -  iDNES.cz
Dubovská zahájila SP třináctým místem, slalom v Levi ovládla Shiffrinová - iDNES.cz

Dubovská je po 1. kole slalomu v Levi osmá, útočí na maximum - Aktuálně.cz

VIDEO Sklamanie a šok. Vlhová vypadla v slalome vo fínskom Levi po  najrýchlejšom prvom kole | Regióny.zoznam.sk
VIDEO Sklamanie a šok. Vlhová vypadla v slalome vo fínskom Levi po najrýchlejšom prvom kole | Regióny.zoznam.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo, slalom v Levi 2022 | SPORTNET