Home

ortodoxná päsť považovaná predlzenie na futbale kolko minut hlavná pôda copyright preskúmať

Málo motivácie v boji o MS? Musia to zvládnuť aj na jednej nohe -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Málo motivácie v boji o MS? Musia to zvládnuť aj na jednej nohe - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Slovan neudržal proti Bazileju dvojgólové vedenie a v Európe končí |  Konzervatívny denník
Slovan neudržal proti Bazileju dvojgólové vedenie a v Európe končí | Konzervatívny denník

MS vo futbale 2022 : Nominácia Walesu na šampionát v Katare | Šport.sk

Slovan v predĺžení otočil odvetu s Batumi, rozhodol Weiss gólom z rohového  kopu (video) - SITA.sk
Slovan v predĺžení otočil odvetu s Batumi, rozhodol Weiss gólom z rohového kopu (video) - SITA.sk

Železný muž Fabiš odohral ako jediný v lige plný počet minút: Nestopol ho  ani covid! | Nový Čas
Železný muž Fabiš odohral ako jediný v lige plný počet minút: Nestopol ho ani covid! | Nový Čas

Pravidlá futbalu: Bleskový sprievodca | Sportika GROUP

MS vo futbale 2022: Francúzsko si poradilo s Poľskom

Slovensko postúpilo cez Severné Írsko na ME vo futbale 2020, drámu v  predĺžení rozhodol Ďuriš (foto) - SITA.sk
Slovensko postúpilo cez Severné Írsko na ME vo futbale 2020, drámu v predĺžení rozhodol Ďuriš (foto) - SITA.sk

Základné pravidlá futbalu: Čo je ofsajd? Koľko trvá futbalový zápas? |  SPORTNET
Základné pravidlá futbalu: Čo je ofsajd? Koľko trvá futbalový zápas? | SPORTNET

MS vo futbale 2022 v Katare: Mbappé strelil hetrik, ale titul získal Messi.  Finále po rozstrele vyhrala Argentína - SITA.sk
MS vo futbale 2022 v Katare: Mbappé strelil hetrik, ale titul získal Messi. Finále po rozstrele vyhrala Argentína - SITA.sk

MS vo futbale: Dámy, zahviezdite znalosťou pravidiel! | Hello Tesco

Obrovská blamáž pre Slovan Bratislava: Z Ligy majstrov ho po penaltách  vyradila Sutjeska Nikšič
Obrovská blamáž pre Slovan Bratislava: Z Ligy majstrov ho po penaltách vyradila Sutjeska Nikšič

ME vo futbale sa uskutočnia v jedenástich krajinách. Druhý raz s účasťou  Slovákov (+program) - Správy RTVS
ME vo futbale sa uskutočnia v jedenástich krajinách. Druhý raz s účasťou Slovákov (+program) - Správy RTVS

HNonline.sk - Futbal MS 2022: Chorváti zdolali Japonsko 3:1 v rozstrele, sú  vo štvrťfinále
HNonline.sk - Futbal MS 2022: Chorváti zdolali Japonsko 3:1 v rozstrele, sú vo štvrťfinále

MS VO FUTBALE 2022 Nádherná akcia mala cenu zlata: Obrovská eufória  Austrálčanov! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Nádherná akcia mala cenu zlata: Obrovská eufória Austrálčanov! | Športky.sk

Päť zastavení slovenského futbalu 2008 – 2016

MS VO FUTBALE 2022 Odchádzame so vztýčenou hlavou: Japonský futbal má  budúcnosť | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Odchádzame so vztýčenou hlavou: Japonský futbal má budúcnosť | Športky.sk

Dĺžka zápasu podľa pravidiel futbali | fanshop.futbalsfz.sk

Nečakaná dráma: Rakúšania potrápili Talianov, no vypadli po predĺžení |  TVNOVINY.sk
Nečakaná dráma: Rakúšania potrápili Talianov, no vypadli po predĺžení | TVNOVINY.sk

Predĺženie je nudné, v Amerike kopú rovno penalty

Trnava obhájila minuloročný triumf, po góloch z predĺženia získala  Slovenský pohár | Flashscore.sk
Trnava obhájila minuloročný triumf, po góloch z predĺženia získala Slovenský pohár | Flashscore.sk

EURO 2021: ME vo futbale ▷ program, výsledky, tabulky, nominácia |  BetArena.sk
EURO 2021: ME vo futbale ▷ program, výsledky, tabulky, nominácia | BetArena.sk

10 najlepších gólov od brankárov v histórii futbalu

Slovenskí futbalisti vyhrali nad Cyprom 2:0, góly strelili Schranz a  Koscelník
Slovenskí futbalisti vyhrali nad Cyprom 2:0, góly strelili Schranz a Koscelník

Ďalší podporovateľ navrhovanej futbalovej zmeny: Rozhodca prezradil koľko  minút je lopta počas zápasu v hre | Nový Čas
Ďalší podporovateľ navrhovanej futbalovej zmeny: Rozhodca prezradil koľko minút je lopta počas zápasu v hre | Nový Čas