Home

mechanika občianstvo Extrémne dôležité petra vlhova prilba iniciatíva Nie bolesť zubov

Exkluzívne FOTO Vlhová v Kranjskej Gore šokovala: Aha, ako vyrazila na trať  1. kola
Exkluzívne FOTO Vlhová v Kranjskej Gore šokovala: Aha, ako vyrazila na trať 1. kola

Vlhová darovala svoju prilbu do zbierok Olympijského múzea

Víťazka išla v tme. Vlhová využila nečakanú výhodu a v zjazde ukázala  zlepšenie
Víťazka išla v tme. Vlhová využila nečakanú výhodu a v zjazde ukázala zlepšenie

priblíženie flauta namažte petra vlhova levi tŕň Zbohom uprostred ničoho

Viac smoly ako Vlhová. Gisinová odjazdila všetko ale bez pódia | Šport.sk

Najprv medaila, potom PÁD: Vlhová sa nešťastne zranila, skončila v  nemocnici! | SlovakWoman.sk
Najprv medaila, potom PÁD: Vlhová sa nešťastne zranila, skončila v nemocnici! | SlovakWoman.sk

Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom SP v Jasnej, v boji o veľký glóbus  stráca už len 36 bodov! | Slovenský olympijský tím
Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom SP v Jasnej, v boji o veľký glóbus stráca už len 36 bodov! | Slovenský olympijský tím

Mala štartovať s výhodnou jednotkou, teraz je všetko inak: Čo na to Petra  Vlhová? | Nový Čas
Mala štartovať s výhodnou jednotkou, teraz je všetko inak: Čo na to Petra Vlhová? | Nový Čas

VIDEO Vlhová napriek druhému miestu neskrývala sklamanie: Robila som, čo  som mohla | Športky.sk
VIDEO Vlhová napriek druhému miestu neskrývala sklamanie: Robila som, čo som mohla | Športky.sk

Petra Vlhová venovala svoju originálnu pretekársku prilbu do súťaže pre  Plamienok | UNIQA
Petra Vlhová venovala svoju originálnu pretekársku prilbu do súťaže pre Plamienok | UNIQA

Petra Vlhová dnes reagovala na obrovský slalom s dávkou irónie | Šport.sk

VIDEO Petra Vlhová rozjasala fanúšikov: V úvodnom slalome sezóny skončila  na stupni víťazov! | Športky.sk
VIDEO Petra Vlhová rozjasala fanúšikov: V úvodnom slalome sezóny skončila na stupni víťazov! | Športky.sk

Lyžovanie - Petra Vlhová - Ako vyzerá jej batožina na ZOH Peking 2022? |  Šport.sk
Lyžovanie - Petra Vlhová - Ako vyzerá jej batožina na ZOH Peking 2022? | Šport.sk

Petra Vlhová: Program, výsledky a kalendár na ZOH Peking 2022 | SPORTNET

Petra Vlhová oslavovala vo Flachau prvý triumf v zime 2022/23

Vlhová skončila štvrtá v slalome v Aare, náskok Shiffrinovej sa znížil na  56 bodov (video) - SITA.sk
Vlhová skončila štvrtá v slalome v Aare, náskok Shiffrinovej sa znížil na 56 bodov (video) - SITA.sk

Vlhovej útok zmarila chyba, skončila druhá. Shiffrinová sa vyrovnala  legende - Zimné športy - Športweb
Vlhovej útok zmarila chyba, skončila druhá. Shiffrinová sa vyrovnala legende - Zimné športy - Športweb

Štartová listina - slalom - SP Flachau: Presadí sa Petra Vlhová v nočných  pretekoch?
Štartová listina - slalom - SP Flachau: Presadí sa Petra Vlhová v nočných pretekoch?

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo, slalom Killington 2022 | SPORTNET

Duklistka Petra Vlhová vyhrala prvý slalom SP v Levi, zopakovala tak  vlaňajší úspech
Duklistka Petra Vlhová vyhrala prvý slalom SP v Levi, zopakovala tak vlaňajší úspech