Home

Vysypať kôš vyhladiť súhrnný futbal tornala reč zliatina stevard

FK Mesta Tornaľa - Stav zápasu FKM Tornaľa 3-0 TJ Štart Kokava nad  Rimavicou po 1.polčase.Góly strelili: G.Farkas R.Rubint C.Juhasz | Facebook
FK Mesta Tornaľa - Stav zápasu FKM Tornaľa 3-0 TJ Štart Kokava nad Rimavicou po 1.polčase.Góly strelili: G.Farkas R.Rubint C.Juhasz | Facebook

Futbal, Tornaľa - oma.sk

Na prázdniny s turnajovým víťazstvom - Rožňavské noviny

MFK Detva - FK Mesta Tornaľa - MFK DETVA

Futbal: Zhrnutie víkendových zápasov - SME | MY Banská Bystrica

Infarktový záver zápasu IV. ligy. Na rozhodcu zavolali policajtov | SPORTNET

21. kolo, FKM Tornaľa 3 : 0 MFK Revúca :: MFK Revúca

FK Mesta Tornaľa - Dnešný prípravný zápas FK Mesta Tornaľa - FK  Krásnohradské Podhradie skončil s výhrou na strane domácich.FK Mesta Tornaľa  vyhrala nad FK Krásnohradské Podhradie 5-3.FK Mesta Tornaľa 5-3 FK
FK Mesta Tornaľa - Dnešný prípravný zápas FK Mesta Tornaľa - FK Krásnohradské Podhradie skončil s výhrou na strane domácich.FK Mesta Tornaľa vyhrala nad FK Krásnohradské Podhradie 5-3.FK Mesta Tornaľa 5-3 FK

FK Mesta Tornaľa | Facebook

Fotogaléria - FOTO: Jakub deklasoval Prenčov desiatimi gólmi, Staré Hory v  prestrelke obrali o body Šalkovú B | bbonline.sk
Fotogaléria - FOTO: Jakub deklasoval Prenčov desiatimi gólmi, Staré Hory v prestrelke obrali o body Šalkovú B | bbonline.sk

FK Mesta Tornaľa | SPORTNET

Rimavská Sobota privíta Poprad, Tornaľa sa doma postaví Čiernemu Balogu

FK Mesta Tornaľa U15 - MFK Žarnovica U15 1:2 (1:3)

FK Mesta Tornaľa - Aktuálne články | Športky.sk

Víťazný zápas s FK Mesto Tornaľa. | mladez.fkpohronie.sk

Sklotatran Poltár U19 - Tornaľa U19 (25.8.2021) - Sklotatran Poltár

Nástup hráčov na zápas FKM Tornaľa 7-1 OFK Olováry. | By FK Mesta Tornaľa |  Facebook
Nástup hráčov na zápas FKM Tornaľa 7-1 OFK Olováry. | By FK Mesta Tornaľa | Facebook

Tornaľa skončila tretia, Revúca vypadla | SPORTNET

Mfk Detva - Fk Mesta Tornaľa, | Detva.ideň.sk

Príbelce v Tornali nedohrali, Husanikov hetrik - SME | MY Novohrad

FKM Tornaľa - YouTube

Na sobotský trávnik pricestuje Vranov, Tornaľa vyzve Príbelčanov

Zápas v obrazoch: Lubeníčania schytali od Tornale 4 góly

FK Mesta Tornaľa - Rozcvička pred zápasom FK Mesta Tornaľa - FK Iskra  Hnúšťa ktorý začína o 15:30. | Facebook
FK Mesta Tornaľa - Rozcvička pred zápasom FK Mesta Tornaľa - FK Iskra Hnúšťa ktorý začína o 15:30. | Facebook

Brankár Slovenčiak pracuje v bankovom sektore. Futbal pre neho predstavuje  zábavu - vobraze.sk
Brankár Slovenčiak pracuje v bankovom sektore. Futbal pre neho predstavuje zábavu - vobraze.sk

FUTBAL: Tisovec neuspel v Tornali, Hnúšťa prišla zo Sklabinej bez bodu