Home

George Bernard zmierovací sudca Vymazať futbal kolko polcasov ma sever Samuel technici

VIDEO Rakúsko úspešne vstúpilo do šampionátu: O výhre nášho suseda rozhodol  druhý polčas | Športky.sk
VIDEO Rakúsko úspešne vstúpilo do šampionátu: O výhre nášho suseda rozhodol druhý polčas | Športky.sk

Bezgólový prvý polčas vystriedala prestrelka: Sereď takmer predviedla  dokonalý obrat | Športky.sk
Bezgólový prvý polčas vystriedala prestrelka: Sereď takmer predviedla dokonalý obrat | Športky.sk

ONLINE PRENOS: Dunajská Streda v EL (futbal, LIVE stream) | SPORTNET

VIDEO Nováčik z Podbrezovej natiahol proti Trenčínu famóznu šnúru: Chceme  vyhrať každý jeden zápas | Športky.sk
VIDEO Nováčik z Podbrezovej natiahol proti Trenčínu famóznu šnúru: Chceme vyhrať každý jeden zápas | Športky.sk

Zlaté Moravce zvíťazili na pôde posledného tímu tabuľky

Prešovčan Macko okúsil exotiku v Ázii. Futbal hráva aj po štyridsiatke |  SPORTNET
Prešovčan Macko okúsil exotiku v Ázii. Futbal hráva aj po štyridsiatke | SPORTNET

Slováci sa proti Španielsku zapísali do histórie, päťgólový debakel na ME  vo futbale prišiel po 17 rokoch - Webnoviny.sk
Slováci sa proti Španielsku zapísali do histórie, päťgólový debakel na ME vo futbale prišiel po 17 rokoch - Webnoviny.sk

MS VO FUTBALE 2022 Angličania nevyužili šancu na postup: V zápase s USA gól  nepadol | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Angličania nevyužili šancu na postup: V zápase s USA gól nepadol | Športky.sk

Nešťastný zápas na pôde silného súpera: Ružomberok potopil mizerný druhý  polčas | Športky.sk
Nešťastný zápas na pôde silného súpera: Ružomberok potopil mizerný druhý polčas | Športky.sk

VIDEO Takto sa bojuje za reprezentáciu! Hlasy mladých Slovákov po skvelej  výhre | Športky.sk
VIDEO Takto sa bojuje za reprezentáciu! Hlasy mladých Slovákov po skvelej výhre | Športky.sk

MS vo futbale 2022. Zostrih gólov finále Francúzsko - Argentína

MS VO FUTBALE 2022 Uragán zakončený krásnym akrobatickým gólom: Brazília na  úvod nezaváhala | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Uragán zakončený krásnym akrobatickým gólom: Brazília na úvod nezaváhala | Športky.sk

Počet hráčov vo futbalovom zápase | fanshop.futbalsfz.sk

Hnev a sklamanie v kabíne Slovákov: Takto sa hrať nedá! Prvý polčas sme  prespali | Športky.sk
Hnev a sklamanie v kabíne Slovákov: Takto sa hrať nedá! Prvý polčas sme prespali | Športky.sk

Základné pravidlá futbalu: Čo je ofsajd? Koľko trvá futbalový zápas? |  SPORTNET
Základné pravidlá futbalu: Čo je ofsajd? Koľko trvá futbalový zápas? | SPORTNET

Slovensko zdolalo Azerbajdžan: Výsledok zápasu Ligy národov | SPORTNET

Poďme zlepšiť futbal. Toto je desať zmien, ktoré môžu pomôcť

Zápas Slovensko - Slovinsko sa skončil nerozhodne, tri góly padli v druhom  polčase a Blažič bol vylúčený (foto) - Webnoviny.sk
Zápas Slovensko - Slovinsko sa skončil nerozhodne, tri góly padli v druhom polčase a Blažič bol vylúčený (foto) - Webnoviny.sk

Bayern Mníchov 2:0 Barcelona: Gólové momenty | ForcaBarca.sk, informačný  servis FC Barcelona
Bayern Mníchov 2:0 Barcelona: Gólové momenty | ForcaBarca.sk, informačný servis FC Barcelona