Home

písmeno povrázok odchýlka класиране на тенис мъже kapusta vrátenie oceán

БТА :: Томова остава 90-а в световната ранглиста по тенис, рекордно  класиране за Шаламанова
БТА :: Томова остава 90-а в световната ранглиста по тенис, рекордно класиране за Шаламанова

Ново рекордно класиране за Адриан Андреев в световната ранглиста - Тенис -  Мъже - Gong.bg
Ново рекордно класиране за Адриан Андреев в световната ранглиста - Тенис - Мъже - Gong.bg

Програма за петък: Григор и Джокович отново на корта в опит да класират  отбора си на финал - Tennis.bg
Програма за петък: Григор и Джокович отново на корта в опит да класират отбора си на финал - Tennis.bg

АТП класация – последни новини и актуална информация

Григор загуби едно място в ранглистата на АТП, Кузманов постигна рекордно  класиране - Тенис - Dsport.bg
Григор загуби едно място в ранглистата на АТП, Кузманов постигна рекордно класиране - Тенис - Dsport.bg

Григор Димитров качи една позиция, ново рекордно класиране за Кузманов -  Тенис - Dsport.bg
Григор Димитров качи една позиция, ново рекордно класиране за Кузманов - Тенис - Dsport.bg

Ранглисти: Григор Димитров се изкачва напред в световната класация -  Tennis.bg
Ранглисти: Григор Димитров се изкачва напред в световната класация - Tennis.bg

Арина Сабаленка се класира за полуфиналите на US Open - Стадион

Кузманов с ново рекордно класиране в ранглистата

Роджър Федерер – Уикипедия

Кой турнир колко точки носи в тениса — sclevski.bg

ATP ранглиста: Медведев отново е №1, Джокович с най-ниско класиране от  близо 4 години - Tennis.bg
ATP ранглиста: Медведев отново е №1, Джокович с най-ниско класиране от близо 4 години - Tennis.bg

БТА :: Ново рекордно класиране за Адриан Андреев в световната световна  ранглиста по тенис при мъжете
БТА :: Ново рекордно класиране за Адриан Андреев в световната световна ранглиста по тенис при мъжете

Тенис Клуб "Локомотив София" - Състезателят на Локомотив София, Вениамин  Нив се класира успешно за четвъртфиналите на Държавното първенство за мъже,  Вениамин продължава и на двойки след 2 успешни победи и класиране
Тенис Клуб "Локомотив София" - Състезателят на Локомотив София, Вениамин Нив се класира успешно за четвъртфиналите на Държавното първенство за мъже, Вениамин продължава и на двойки след 2 успешни победи и класиране

Голям личен успех за пловдивския тенисист Янаки Милев

Новини - Българска федерация по тенис

Престижно класиране за ТК „Диана“ на Държавното отборно първенство за мъже  - Tennis Diana
Престижно класиране за ТК „Диана“ на Държавното отборно първенство за мъже - Tennis Diana

Асоциация за университетски спорт "Академик" - КЛАСИРАНЕ НУШ ПЛАЖЕН ТЕНИС  ЕСЕН 2020 | Facebook
Асоциация за университетски спорт "Академик" - КЛАСИРАНЕ НУШ ПЛАЖЕН ТЕНИС ЕСЕН 2020 | Facebook

Ново рекордно класиране за Димитър Кузманов - Topsport.bg

Рекордно класиране за Лазаров, без промяна за Григор - Тенис - Мъже -  Gong.bg
Рекордно класиране за Лазаров, без промяна за Григор - Тенис - Мъже - Gong.bg

Ранглисти: Леко отстъпление за Григор Димитров в световната класация -  Tennis.bg
Ранглисти: Леко отстъпление за Григор Димитров в световната класация - Tennis.bg

Ранглисти: Кузманов се завръща в топ 200; Андреев с рекордно класиране -  Tennis.bg
Ранглисти: Кузманов се завръща в топ 200; Андреев с рекордно класиране - Tennis.bg

Мико с 13 места назад, рекордно класиране за Витория Томова

Виктория Томова се класира за втория кръг на турнира в Дубай - Topsport.bg

БТА :: Франсис Тиафо се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис за  мъже в Ещорил
БТА :: Франсис Тиафо се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис за мъже в Ещорил